Powiedz czego szukasz?

mBank

Przyczyny i potencjalne skutki wojny w Ukrainie

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru „Przyczyny i potencjalne skutki wojny w Ukrainie”, który odbył się w wtorek 22.03.

 

Kliknij, żeby obejrzeć.

 

 

Na spotkaniu staraliśmy się przedstawić aktualną sytuację z perspektywy nie tylko inwestycji, ale również geopolityki oraz cyberbezpieczeństwa . Webinar poprowadzili Bartosz Pawłowski, Chief Investment Officer Bankowości Prywatnej mBanku, Dr Szymon Kardaś oraz ekspert od spraw IT Michał Sajdak.

 

Bartosz Pawłowski, Chief Investment Officer bankowości prywatnej mBanku.
W swojej pracy koncentruje się na alokacji aktywów zarówno w zarządzaniu aktywami, jak i doradztwie inwestycyjnym. W ramach współpracy z CFA Society Poland wdrożył w Bankowości Prywatnej mBanku Dekalog Praw Inwestora, przygotowany przez CFA Society Poland.

 

dr Szymon Kardaś

Pracuje na Uniwersytecie Warszawskim. W Ośrodku Studiów Wschodnich. Koordynuje współpracę między ISM UW a Wydziałem Stosunków Międzynarodowych Państwowego Uniwersytetu w Petersburgu oraz współpracę między ISM UW a Szkołą Badań Regionalnych i Międzynarodowych Dalekowschodniego Uniwersytetu Federalnego we Władywostoku.

 

Michał Sajdak Securitum.pl
Ekspert technicznego bezpieczeństwa IT,  autor wielu artykułów naukowych z zakresu cyberbezpieczeństwa. Założyciel serwisu Sekurak.pl oraz platformy Securitum.pl.

 

 

 

 

 

 

Polecane artykuły