Powiedz czego szukasz?

mBank

„Nowe Perspektywy” czyli konferencja o inwestycjach, przyszłości i wyzwaniach już 29 listopada, godz. 15.00

 

Jak wziąć udział w konferencji?

 

Zapisz się na stronie https://eventory.cc/event/nowe-perspektywy i weź udział w wydarzeniu online już 29 listopada (wtorek).

 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 

„Nowe Perspektywy” to okazja, żeby dowiedzieć się więcej o trendach, perspektywach rozwoju, ale też równowadze i emocjach w finansach.

 

O najnowszych światowych trendach — nie tylko tych technologicznych — opowiedzą dr Maciej Kawecki, prezes Instytutu Lema, i dr Tomasz Rożek znany popularyzator nauki, twórca kanału i fundacji Nauka. To Lubię. Psycholożka Justyna Zacharuk wytłumaczy zaś zawiłości finansów w ujęciu behawioralnym.

 

Też trendy, ale tym razem w sztuce, będą tematem rozmowy Katarzyny Janowskiej i Piotra Sarzyńskiego. Nie zabraknie także tematu sukcesji firm rodzinnych i budowania pokoleniowych majątków w Polsce i za granicą, a swoim doświadczeniami podzielą się właściciele rodzinnych biznesów.

 

A co z pieniędzmi? Czy to, co modne i „trendy”, zawsze oznacza w biznesie obietnicę zysków? Na to pytanie uczestnikom konferencji odpowie Paweł Chylewski, dyrektor departamentu doradztwa inwestycyjnego mBanku. Bartosz Pawłowski, dyrektor inwestycyjny mBanku, wskaże, gdzie w dzisiejszym świecie szukać sprawdzonej wiedzy w gąszczu fake newsów i półprawd.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny i dostępny na platformie eventory. Spotkanie w formule online rozpocznie się o godzinie 15.00 i potrwa do godziny 18.40. Warto słuchać uważnie wystąpień zaproszonych gości, bo podsumowaniem konferencji będzie krótki quiz inwestycyjny z nagrodami-niespodziankami.

Polecane artykuły